Mega menü kapat
26

yıllık deneyim

DİJİTAL AJANS

26 YILLIK DENEYİM
Yenilikçi bir dijital ajans olan Poligon Interactive, sürekli gelişen dijital ekosisteme bağlı olarak hızla değişen, kullanıcı davranışı ve kanal gereksinimi ile uyumlu dijital pazarlama çözümleri üretir. Poligon Interactive 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur ve Türkiye’deki en deneyimli dijital ajanslar arasında yer alır. Türkiye'nin en deneyimli dijital ajanslarından biri olarak internet çağının eşiğinde kurulduk, çok sayıda dijital dönüşüme tanık olduk, bunlara uyum sağladık ve onları yönlendirdik. Web geliştirmenin yükselişinden yapay zeka odaklı pazarlamanın evrimine kadar, kendi alanlarında öncü olmayı hedefleyen markaların güvenilir ortağı olduk.

Dijital Ajanslar Arasında Poligon Interactive’i Öne Çıkaran Özellikler

ŞEFFAFLIĞA ÖNEM VERİYORUZ
Sektörümüzde aşırı satış ve gereğinden az dağıtım var. Bundan hoşlanmıyoruz. Deneyimli bir dijital ajans olarak şeffaflığa değer veriyoruz çünkü günün sonunda gerçek sonuçların en önemli şey olduğuna inanıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ
Butik bir dijital ajans olduğumuz için müşterilerimiz bizim için sıradan bir logodan daha fazlasıdır; her sabah yaptığımız işi yapmak için heyecanla kalkmamızın nedeni onlar. Dijital ajans olarak çalıştığımız müşterilerimizin kurumsal kültürü ile uyum içinde çalışıyoruz.

ANALİTİK VE STRATEJİK YAKLAŞIM İLE VERİ ANALİZİ YAPIYORUZ

Dijital ajansın işi, hem sanat hem de matematiktir. Analitik bir yaklaşım ve veri temelli geliştirilen bir planlama, başarılı bir dijital kampanya için ön şarttır. Bunun yanında yenilikçilik, yaratıcılık ve özgünlük başarılı bir dijital pazarlama kampanyasının öznesidir. Dijital ajans olarak görevimiz, müşterimizin hedef kitlesinin ilgisini uyandıracak ve bu ilgiyi getiriye dönüştürecek dijital pazarlama çözümleri üretmektir. Dijital ajans olarak veri analizini ve yenilikçi yaklaşımı önemsiyoruz.

TÜM ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZLA UYUM İÇİNDEYİZ
Bir dijital ajans diğer çözüm ortaklarıyla eşgüdümlü, uyumlu ve yapıcı etkileşimler içine girmelidir. Dijital ajans olarak bizler de, çoğunlukla, müşterinin diğer çözüm ortaklarıyla bir arada uyum içinde çalışıyoruz. 

BİRLİKTE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ
Geçtiğimiz 26 yılda dijital ajans olarak öğrendiğimiz bir şey varsa o da oyunun adının çeviklik olduğudur.  Günümüz dijital ajansları için, teknolojinin sıkı takipçisi olmak bir zorunluluktur. Dijital ajans, müşterisi için pazarlama faaliyetlerini planlarken, geliştirirken, yürütürken ve raporlarken en güncel teknolojiler yararlanmalıdır. Her zaman kendimizi ve müşterilerimizi bir sonraki aşamaya zorluyoruz.

UZMAN EKİBİMİZLE TANIŞIN

Müşterilerini gerçekten önemseyen profesyoneller

Dijital ajans ekibini ve uzmanlık alanlarını yakından tanımak, takım üyeleriyle bir araya gelerek, stratejik ortaklarınızın yetkinlikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek projelerinizin başarıya ulaşmasını kolaylaştırır.

Alper Güçer

Managing Partner

Gökhan Büyüksuda

Managing Partner

Tuğçe Adal

Head of Digital Marketing

Faruk Nişancı

Head of Development

Gökhan Saraçoğlu

Head of CMS

Ersin Cömert

Head of Web Projects

Cem Demir

Head of Business Development

Onur Karael

Digital Marketing Team Lead

Elif Erim

Digital Marketing Specialist

Ali Aslan

Digital Marketing Specialist

Gizem Uzuner Sarı

Account Executive

Çağlar Süren

Account Executive

Engin Cömert

UI/UX Developer

Tarık Nişancı

Front End Developer
300
Proje
122
Referans
325
Çalışan

Dijital Ajans Müşterilerimiz

Yenilikçi Bir “Dijital Ajans”ız

Poligon Interactive, size 360 derece dijital pazarlama hizmeti verebilecek bir dijital reklam ajansıdır. Dijital pazarlama gereksinimleriniz için yapılacakları sizin için analiz ederek doğru çözümleri sunarız. Günümüzün kullanıcılarını; akıllı telefon kullanıcıları, akıllı saat kullanıcıları, tablet kullanıcıları ve bilgisayar kullanıcıları olarak gruplayan dijital pazarlama anlayışını artık bir kenara bırakmalıyız. Onları, ayrı ayrı kişiler olarak görmekten vazgeçip gereksinimleri doğrultusunda farklı cihaz ve dijital kanalları kullanan, tek ve gerçek kullanıcılarla karşı karşıya olduğumuzu fark etmeliyiz.

ÖDÜLLER

Influencer/Mentor Partner of the Year Insider Lift Awards, 2021
Yılın Mentörü/Influencer Ödülü
Insider Lift Ödülleri, 2021
The Most Successful Business Partner  Insider Lift Awards, 2022
Yılın En Başarılı Çözüm Ortağı Ödülü
Insider Lift Ödülleri, 2022
Insider Lift Awards 2023 - Premium Partner
Premium Çözüm Ortağı
Insider Lift Ödülleri, 2023
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram