Mega menü kapat

InsIder

Insider ile müşterilerinizin davranışlarını analiz ederek, kişiselleştirilmiş pazarlama stratejileri oluşturuyoruz.

Gerçek zamanlı veri analizi ve yapay zeka destekli önerilerle dönüşüm oranlarınızı artırmak ve dijital platformlarda rekabet avantajı elde etmek için bizimle iletişime geçin!
    Birden fazla seçim yapabilirsiniz
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

Insider ile Kişiselleştirilmiş Pazarlama Stratejileri Oluşturun

Trafiğinizin daha fazlasını müşteriye dönüştürmeniz gerektiği için buradasınız.

Kendi başarı öykünüzü yazın.

Müşterilerimize mümkün olan en iyi sonuçları sadece kısa vadede değil, aynı zamanda müşterilerimizin gelecek yıllarda büyümesine ve gelirlerini artırmasına olanak tanıyan uzun vadeli bir stratejik ortaklık olarak sağlamaya odaklanıyoruz.

>poligoninteractive bir Insider Premium Ajansıdır. Dönüşümleri iyileştirmek için Insider Growth Platformunu kullanıyoruz. İşletmeniz için uygun dönüşüm optimizasyonu stratejisini oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Insider, yapay zeka ve makine öğrenimi yetenekleriyle desteklenen gerçek zamanlı tahmine dayalı segmentasyondan yararlanarak, Satın Almadan Etkinleştirme, Elde Tutma ve Gelire kadar satış hunisinde geniş bir özellik seti sunan ilk entegre Büyüme Yönetimi Platformudur (GMP).
Lets Talk Icon

Bir web sitesindeki ziyaretçilerin %85'inden fazlası anonimdir ve oturum açmamıştır, bu da deneyimlerinin kişiselleştirilmesini zorlaştırmaktadır.
Ziyaretçilerin %48'i herhangi bir ürünü keşfetmeden veya keşfetmeden önce bir web sitesinden çıkıyor.

ONLINE SATIŞLARINIZI NASIL ARTIRACAĞINIZI BİLİYORUZ
Müşteri kazanımından devamlılığını sağlmaya kadar tüm süreç için bir araç. Dijital pazarlamacılara, Satın Almadan Etkinleştirmeye, Devamlılıktan ve Gelire kadar büyüme hunisinin tamamında sıfır pazarlama israfıyla eksiksiz bir büyüme paketi sunan tek bir platform hayal edin. Özünde kesintisiz bir veri altyapısıyla tasarlanan GMP, kolay entegrasyon ve kullanıcı dostu yönetim paneli vaat ederek, gerçekten önemli olana, yani markanızı büyütmeye ve sarsılmaz müşteri bağlılığını teşvik etmeye odaklanmanızı sağlar. İster operasyonlarınızı kolaylaştırmak ister markanızı yeni boyutlara taşımak istiyor olun, Insider dijital mükemmellikte ortağınızdır.

İşletmenizin geleceğine en akıllı yatırımı yapmaya hazır mısınız?
Dönüşümlerinizi iyileştirmek yapabileceğiniz en iyi yatırımdır. Başarılı işletme sahipleri ve yöneticiler, çevrimiçi satışları ve geliri artırmak için dönüşüm pazarlamasına yatırım yapar. Insider'ın güçlü platformundan yararlanarak dijital pazarlama çalışmalarınızı güçlendirecek kapsamlı ve gelişmiş çözümler sunuyoruz. Lider dönüşüm optimizasyon araçları sağlayıcısı Insider ile olan işbirliğimiz, çevrimiçi varlığınızı geliştirmek ve satışları artırmak için özelleştirilmiş, etkili stratejiler sunmamıza olanak tanır. Hizmetlerimize kapsamlı bir genel bakış:
BAŞARI
49
K
ROI
Artışı
19
Dönüşüm Oranı Artışı
123.5
Dönüşüm
Artışı

SUNULAN HİZMETLER

Teknik Entegrasyon ve Kurulum Süreci

Uzmanlarımız Insider platformunu mevcut sistemlerinize kusursuz bir şekilde entegre ederek teknolojiler arasında kusursuz bir etkileşim sağlar. İlk kurulumdan devam eden bakıma kadar tüm teknik hususları ele alıyoruz ve Insider araçlarının dijital ekosisteminizle uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Insider Panel Yönetimi
Insider panelinin kapsamlı yönetimini sunarak maksimum etki için işlevselliğinin her yönünden yararlanmanızı sağlıyoruz. Ekibimiz, gelişen pazarlama stratejilerinize uyum sağlamak için paneldeki ayarları ve özellikleri sürekli olarak izler ve optimize eder.
Insider Conversion Optimization
Stratejik Geliştirme ve Danışmanlık
Insider'ın segmentasyon ve analiz araçlarından elde edilen bilgileri kullanarak Insider'ın araç setinden yararlanmanıza ve iş hedeflerinize uygun özel stratejiler geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Yaklaşımımız, her bir aracın tam potansiyeliyle kullanılmasını sağlayarak tutarlı ve etkili bir pazarlama stratejisine katkıda bulunur.

Sürekli Destek ve Danışmanlık

Ekibinizin Insider platformunu etkili bir şekilde kullanmak için iyi donanıma sahip olmasını sağlamak amacıyla sürekli destek ve danışmanlık sunuyoruz. Uzmanlarımız, platformun sorunsuz çalışmasını ve optimum kullanımını sağlamak için her türlü soruyu veya zorluğu çözmeye her zaman hazırdır.

Kapsamlı Raporlama ve Analitik
Ekibimiz, müşteri davranışı ve kampanya performansına ilişkin değerli bilgiler sunan derinlemesine raporlar ve analizler sağlar. Bu verileri sürekli olarak stratejileri hassaslaştırmak ve ayarlamak, kampanyalarınızın etkili ve alakalı kalmasını sağlamak için kullanırız.
İLETİŞİME GEÇ
    Birden fazla seçim yapabilirsiniz
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram